železniční trať Choceň - Vysoké Mýto - Litomyšl
místní dráha Choceň - Vysoké Mýto - Litomyšl

   Aktuality       Trať       Historie       Akce       Provoz       Entity   

Jízdní řád vlaků na trati Choceň - Vysoké Mýto - Litomyšl   ČD 018

Jízdní řád osobních vlaků 2014/2015

Regionální jízdní řád ČD

platí od 14.12.2014 do 12.12.2015
1.změna 14.června 2015 nezanesena

(formát jpg)

regionální jízdní řád 2014/2015  

Knižní jízdní řád ČD

platí od 14.12.2014 do 12.12.2015
1.změna 14.června 2015 nezanesena

(formát pdf)

knižní jízdní řád 2014/2015

Oba jízdní řády jsou totožné, jedná se pouze o jinou tiskovou podobu. Uváděné datumy změn jízdního řádu jsou pouze informativní, protože se změny nemusejí týkat této tratě, ale jiných v jízdním řádu uvedených. Případné změny zde budou uvedeny.

Vysvětlivky k vlakovému jízdnímu řádu.

Kalendář pro jízdní řád 2014/2015.

Nostalgické a výletní vlaky pro grafikon 2014/2015.

Jízdní řád nákladních vlaků 2014/2015

platí od 14.12.2014 do 12.12.2015

Sice se těmito vlaky nesvezete, jsou zde ale uvedeny hlavně pro fotografy či zájemce. Při fotografování doporučuji si zjistit, že Mn vlak dojel alespoň do předešlé stanice. Vyhnete se tak zklamání, že vlak jel dřív. Častěji se ale stává, že pokud není potřeba obsluhy stanic Cerekvice nad Loučnou nebo Litomyšl, vlak svou jízdu končí ve Vysokém Mýtě a podle JŘ se vrací do Chocně.

Pravidelný manipulační vlak


Omezení Mn 83140:
Choceň-Vysoké Mýto: nejede v sobotu, neděli, státem uznávané svátky a 31.XII.
Vysoké Mýto-Litomyšl: jede v pondělí a čtvrtek, nejede 25.XII., 1.I., 6.IV., 6.VII., 28.IX.

Omezení Mn 83143:
Vysoké Mýto-Litomyšl: jede v pondělí a čtvrtek, nejede 25.XII., 1.I., 6.IV., 6.VII., 28.IX.

Lok. ř. 742

TAMMn 83140ZPĚTMn 83143
z Chocně 7:45z Litomyšle12:04
příjezd vlečka v km 6,7607:56v Cerekvici n.L.12:29
odjezd vlečka v km 6,7608:21z Cerekvice n.L.13:30
ve Vysokém Mýtě8:25ve Vysokém Mýtě městě13:42
z Vysokého Mýta10:11z Vysokého Mýta města13:42
ve Vysokém Mýtě městě10:15ve Vysokém Mýtě13:46
z Vysokého Mýta města10:15z Vysokého Mýta14:14
v Cerekvici n.L.10:28příjezd vlečka v km 6,760-
z Cerekvice n.L.10:53odjezd vlečka v km 6,760-
v Litomyšli11:15v Chocni14:28

vlečka v km 6,760 - Vysoké Mýto sune
Mn 83143 Choceň (odjezd 15:22) - Pardubice hl.n. (příjezd 16:03)
Manipuluje: Choceň, Vysoké Mýto, Cerekvice nad Loučnou


Pravidelný manipulační vlak


Omezení Mn 83149: jede v úterý, středa a pátek, nejede 24. - 26.XII., 31.XII., 1.V., 8.V., 28.X., 17.XI.

Lok. ř. 742

ZPĚTMn 83149
Vysoké Mýto11:20
příjezd vlečka v km 6,76011:23
odjezd vlečka v km 6,76011:26
Choceň11:39

Mn 83149 Choceň (odjezd 12:04) - Pardubice hl.n. (příjezd 12:43)
Manipuluje: Choceň, Vysoké Mýto


Vlečkový vlak Oseva jedoucí podle potřeby


- obsluha vlečky pravidelným Mn vlakem (nejčastěji)

Omezení: nejede v sobotu, neděli a 31.XII.

Lok. ř. 742

TAMVleč 83193ZPĚTVleč 83192
Vysoké Mýto8:30vlečka Oseva9:29
vlečka v km 6.7608:33vlečka v km 6,7609:32
vlečka Oseva8:36Vysoké Mýto9:37

Vleč 83192 - vlečka v km 6,760 - Vysoké Mýto sune


Manipulační vlaky jedoucí podle potřeby (pp)


Omezení: jede pouze podle potřeby

Lok. ř. 730

TAMMn 83940 ppZPĚTMn 83941 pp
z Chocně 0:20z Litomyšle2:20
ve Vysokém Mýtě0:34v Cerekvici n.L.2:42
z Vysokého Mýta0:40z Cerekvice n.L.2:54
ve Vysokém Mýtě městě0:44ve Vysokém Mýtě městě3:06
z Vysokého Mýta města0:44z Vysokého Mýta města3:06
v Cerekvici n.L.0:58ve Vysokém Mýtě3:09
z Cerekvice n.L.1:21z Vysokého Mýta3:19
v Litomyšli1:43v Chocni3:34


Omezení: jede pouze podle potřeby

Lok. ř. 730

TAMMn 83942 ppZPĚTMn 83943 pp
z Chocně 19:52z Litomyšle22:40
ve Vysokém Mýtě20:06v Cerekvici n.L.23:02
z Vysokého Mýta20:15z Cerekvice n.L.23:13
ve Vysokém Mýtě městě20:19ve Vysokém Mýtě městě23:25
z Vysokého Mýta města20:19z Vysokého Mýta města23:25
v Cerekvici n.L.20:33ve Vysokém Mýtě23:28
z Cerekvice n.L.20:43z Vysokého Mýta23:31
v Litomyšli21:05v Chocni23:46




Jízdní řád osobních vlaků 2013/2014

Regionální jízdní řád ČD

platí od 15.12.2013 do 13.12.2014
1.změna 15.června 2014 nezanesena

(formát jpg)

regionální jízdní řád 2013/2014  

Knižní jízdní řád ČD

platí od 15.12.2013 do 13.12.2014
1.změna 15.června 2014 zanesena

(formát pdf)

knižní jízdní řád 2013/2014

Oba jízdní řády jsou totožné, jedná se pouze o jinou tiskovou podobu. Uváděné datumy změn jízdního řádu jsou pouze informativní, protože se změny nemusejí týkat této tratě, ale jiných v jízdním řádu uvedených. Případné změny zde budou uvedeny.

1. změna JŘ - Na základě dohody dopravce s objednatelem budou u odpoledních vlaků Os 15007, 15020 a 15060 a večerního vlaku Os 15071 drobně posunuty časy odjezdů tak, aby se zlepšily v Chocni přestupní vazby na vlaky do Lichkova a Brna (z Os 15007 na Sp 1653 a Os 15071 na R 877). „Mikulášské“ vlaky do Litomyšle pojedou místo 6. prosince už 30. listopadu. Změna termínu jízdy umožní oproti původnímu plánu vedení dvou párů vlaků místo jednoho. (zdroj ČD)

Vysvětlivky k vlakovému jízdnímu řádu.

Kalendář pro jízdní řád 2013/2014.

Nostalgické a výletní vlaky pro grafikon 2013/2014.

Jízdní řád nákladních vlaků 2013/2014

platí od 15.12.2013 do 13.12.2014

Sice se těmito vlaky nesvezete, jsou zde ale uvedeny hlavně pro fotografy či zájemce. Při fotografování doporučuji si zjistit, že Mn vlak dojel alespoň do předešlé stanice. Vyhnete se tak zklamání, že vlak jel dřív. Častěji se ale stává, že pokud není potřeba obsluhy stanic Cerekvice nad Loučnou nebo Litomyšl, vlak svou jízdu končí ve Vysokém Mýtě a podle JŘ se vrací do Chocně.

Pravidelný manipulační vlak


Omezení Mn 83140:
Choceň-Vysoké Mýto: nejede v sobotu, neděli, státem uznávané svátky a 23. - 3.I.
Vysoké Mýto-Litomyšl: jede v pondělí, středu a pátek, nejede 24. - 31.XII., 1.IV., 1.V., 8.V., 5.VII., 28.X.

Omezení Mn 83143:
Vysoké Mýto-Litomyšl: jede v pondělí, středu a pátek, nejede 23. - 3.I., 21.IV., 17.XI.

Lok. ř. 742

TAMMn 83140ZPĚTMn 83143 §
z Chocně 7:41z Litomyšle12:15
ve Vysokém Mýtě7:53v Cerekvici n.L.12:40
z Vysokého Mýta10:11z Cerekvice n.L.13:30
ve Vysokém Mýtě městě10:15ve Vysokém Mýtě městě13:42
z Vysokého Mýta města10:15z Vysokého Mýta města13:42
v Cerekvici n.L.10:28ve Vysokém Mýtě13:46
z Cerekvice n.L.10:53z Vysokého Mýta14:15
v Litomyšli11:14v Chocni14:28

Mn 83143 Choceň (odjezd 15:14) - Pardubice hl.n. (příjezd 16:08)
§ - jede-li rušící vlak Os 15017, nesmí jet vlak Mn 83143
Manipuluje: Choceň, Vysoké Mýto, Cerekvice nad Loučnou


Pravidelný manipulační vlak


Omezení Mn 83149: jede v úterý, čtvrtek a sobota, nejede 24.XII.-2.I., 1.V., 8.V., 28.X.

Lok. ř. 742

ZPĚTMn 83149 § pp
Vysoké Mýto11:18
vlečka v km 6.760 - příjezd11:21
vlečka v km 6.760 - odjezd11:24
Choceň11:37

Mn 83149 Choceň (odjezd 12:03) - Pardubice hl.n. (příjezd 12:36)
§ - jede-li rušící vlak Mn 83147, čeká vlak Mn 83149 ve Vysokém Mýtě
Manipuluje: Choceň, Vysoké Mýto, Cerekvice nad Loučnou


Vlečkový vlak Oseva jedoucí podle potřeby


- obsluha vlečky pravidelným Mn vlakem (nejčastěji)

Omezení: jede pouze podle potřeby

Lok. ř. 742

TAMVleč 83193 ppZPĚTVleč 83192 § pp
Vysoké Mýto8:23vlečka Oseva9:29
vlečka v km 6.7608:25vlečka v km 6.7609:32
vlečka Oseva8:28Vysoké Mýto9:37

§ - jede-li rušící vlak Mn 83192, čeká vlak Mn 83146 v Chocni
Vleč 83193 - vlečka v km 6.760 - Vlečka Oseva sune
Vleč 83192 - vlečka v km 6.760 - Vysoké Mýto sune


Vlečkový vlak Oseva jedoucí podle potřeby


- obsluha vlečky vypraveným vlakem z Chocně

Omezení: jede pouze podle potřeby

Lok. ř. 742

TAMMn 83146 § ppZPĚTMn 83147 § pp
Choceň9:18Vysoké Mýto11:18
vlečka v km 6.760 - příjezd9:29vlečka v km 6.760 - příjezd11:21
vlečka v km 6.760 - odjezd9:32vlečka v km 6.760 - odjezd11:24
Vysoké Mýto9:35Choceň11:37

§ - jede-li rušící vlak Mn 83192, čeká vlak Mn 83146 v Chocni
§ - jede-li rušící vlak Mn 83147, čeká vlak Mn 83149 ve Vysokém Mýtě


Manipulační vlaky jedoucí podle potřeby (pp)


Omezení: jede pouze podle potřeby

Lok. ř. 730

TAMMn 83940 ppZPĚTMn 83941 pp
z Chocně 0:10z Litomyšle2:20
ve Vysokém Mýtě0:24v Cerekvici n.L.2:42
z Vysokého Mýta0:30z Cerekvice n.L.2:54
ve Vysokém Mýtě městě0:34ve Vysokém Mýtě městě3:06
z Vysokého Mýta města0:34z Vysokého Mýta města3:06
v Cerekvici n.L.0:48ve Vysokém Mýtě3:09
z Cerekvice n.L.1:11z Vysokého Mýta3:19
v Litomyšli1:33v Chocni3:34


Omezení: jede pouze podle potřeby

Lok. ř. 730

TAMMn 83942 ppZPĚTMn 83943 pp
z Chocně 19:52z Litomyšle22:40
ve Vysokém Mýtě20:06v Cerekvici n.L.23:02
z Vysokého Mýta20:15z Cerekvice n.L.23:12
ve Vysokém Mýtě městě20:19ve Vysokém Mýtě městě23:24
z Vysokého Mýta města20:19z Vysokého Mýta města23:24
v Cerekvici n.L.20:33ve Vysokém Mýtě23:27
z Cerekvice n.L.20:43z Vysokého Mýta23:31
v Litomyšli21:05v Chocni23:46




Jízdní řád osobních vlaků 2012/2013

Regionální jízdní řád ČD

platí od 9.12.2012 do 14.12.2013
1.změna 9.června 2013 beze změn

(formát jpg)

regionální jízdní řád 2012/2013  

Knižní jízdní řád ČD

platí od 9.12.2012 do 14.12.2013
1.změna 9.června 2013 beze změn

(formát pdf)

knižní jízdní řád 2012/2013

Oba jízdní řády jsou totožné, jedná se pouze o jinou tiskovou podobu. Uváděné datumy změn jízdního řádu jsou pouze informativní, protože se změny nemusejí týkat této tratě, ale jiných v jízdním řádu uvedených. Případné změny zde budou uvedeny.

Vysvětlivky k vlakovému jízdnímu řádu.

Kalendář pro jízdní řád 2012/2013.

Nostalgické a výletní vlaky pro grafikon 2012/2013.

Jízdní řád nákladních vlaků 2012/2013

platí od 9.12.2012 do 14.12.2013

Sice se těmito vlaky nesvezete, jsou zde ale uvedeny hlavně pro fotografy či zájemce. Při fotografování doporučuji si zjistit, že Mn vlak dojel alespoň do předešlé stanice. Vyhnete se tak zklamání, že vlak jel dřív. Častěji se ale stává, že pokud není potřeba obsluhy stanic Cerekvice nad Loučnou nebo Litomyšl, vlak svou jízdu končí ve Vysokém Mýtě a podle JŘ se vrací do Chocně.

Pravidelný manipulační vlak


Omezení Mn 83140:
Choceň-Vysoké Mýto: nejede v neděli, státem uznávané svátky a 27. - 31.XII.
Vysoké Mýto-Litomyšl: jede v pondělí, středu a pátek, nejede 24. - 31.XII., 1.IV., 1.V., 8.V., 5.VII., 28.X.

Omezení Mn 83143:
Vysoké Mýto-Litomyšl: jede v pondělí, středu a pátek, nejede 24. - 31.XII., 1.IV., 1.V., 8.V., 5.VII., 28.X.

Lok. ř. 742

TAMMn 83140ZPĚTMn 83143 §
z Chocně 7:40z Litomyšle12:15
ve Vysokém Mýtě7:52v Cerekvici n.L.12:40
z Vysokého Mýta10:22z Cerekvice n.L.13:00
ve Vysokém Mýtě městě10:26ve Vysokém Mýtě městě13:12
z Vysokého Mýta města10:26z Vysokého Mýta města13:15
v Cerekvici n.L.10:39ve Vysokém Mýtě13:20
z Cerekvice n.L.11:11z Vysokého Mýta14:02
v Litomyšli11:33v Chocni14:17

Mn 83140 jako Mn 83141 - Pardubice hl.n. (odjezd 4:34) - Choceň (příjezd 5:11), jede v pondělí a 2.I., 2.IV., 2.V., 9.V., 29.X., nejede 24.-31.XII., 1.IV., 28.X.
§ - jede-li rušící vlak Os 15017, nesmí jet vlak Mn 83143
§ - jede-li rušící vlak Os 15018, nesmí jet vlak Mn 83143
Manipuluje: Choceň, Vysoké Mýto, Cerekvice nad Loučnou


Pravidelný manipulační vlak


Omezení Mn 83149: jede v úterý, čtvrtek a sobota, nejede 25.XII.-1.I., 6.VII., 28.IX.

Lok. ř. 742

ZPĚTMn 83149 § pp
Vysoké Mýto9:40
vlečka v km 6.760 - příjezd9:43
vlečka v km 6.760 - odjezd9:46
Choceň9:59

§ - jede-li rušící vlak Mn 83147, čeká vlak Mn 83149 ve Vysokém Mýtě


Vlečkový vlak Oseva jedoucí podle potřeby


- obsluha vlečky pravidelným Mn vlakem (nejčastěji)

Omezení: jede pouze podle potřeby

Lok. ř. 742

TAMVleč 83193 ppZPĚTVleč 83192 pp
Vysoké Mýto10:11vlečka Oseva10:56
vlečka v km 6.76010:13vlečka v km 6.76010:59
vlečka Oseva10:16Vysoké Mýto11:04

Vleč 83193 - vlečka v km 6.760 - Vlečka Oseva sune
Vleč 83192 - vlečka v km 6.760 - Vysoké Mýto sune


Vlečkový vlak Oseva jedoucí podle potřeby


- obsluha vlečky vypraveným vlakem z Chocně

Omezení: jede pouze podle potřeby

Lok. ř. 742

TAMMn 83146 ppZPĚTMn 83147 § pp
Choceň8:22Vysoké Mýto9:50
vlečka v km 6.760 - příjezd8:33vlečka v km 6.760 - příjezd9:53
vlečka v km 6.760 - odjezd8:36vlečka v km 6.760 - odjezd9:56
Vysoké Mýto8:39Choceň10:09

§ - jede-li rušící vlak Mn 83147, čeká vlak Mn 83149 ve Vysokém Mýtě


Manipulační vlaky jedoucí podle potřeby (pp)


Omezení: jede pouze podle potřeby

Lok. ř. 730

TAMMn 83940 ppZPĚTMn 83941 pp
z Chocně 0:10z Litomyšle2:20
ve Vysokém Mýtě0:24v Cerekvici n.L.2:42
z Vysokého Mýta0:30z Cerekvice n.L.2:54
ve Vysokém Mýtě městě0:34ve Vysokém Mýtě městě3:06
z Vysokého Mýta města0:34z Vysokého Mýta města3:06
v Cerekvici n.L.0:48ve Vysokém Mýtě3:09
z Cerekvice n.L.1:11z Vysokého Mýta3:19
v Litomyšli1:33v Chocni3:34


Omezení: jede pouze podle potřeby

Lok. ř. 730

TAMMn 83942 ppZPĚTMn 83943 pp
z Chocně 19:42z Litomyšle22:20
ve Vysokém Mýtě19:56v Cerekvici n.L.22:42
z Vysokého Mýta20:23z Cerekvice n.L.23:10
ve Vysokém Mýtě městě20:27ve Vysokém Mýtě městě23:22
z Vysokého Mýta města20:27z Vysokého Mýta města23:22
v Cerekvici n.L.20:41ve Vysokém Mýtě23:25
z Cerekvice n.L.20:51z Vysokého Mýta23:29
v Litomyšli21:13v Chocni23:44




Jízdní řád osobních vlaků 2011/2012

Regionální jízdní řád ČD

platí od 11.12.2011 do 8.12.2012
1.změna 10.června 2012

(formát jpg)

regionální jízdní řád 2011/2012  

Knižní jízdní řád ČD

platí od 11.12.2011 do 8.12.2012
1.změna 10.června 2012 zanesena

(formát pdf)

knižní jízdní řád 2011/2012

Oba jízdní řády jsou totožné, jedná se pouze o jinou tiskovou podobu. Uváděné datumy změn jízdního řádu jsou pouze informativní, protože se změny nemusejí týkat této tratě, ale jiných v jízdním řádu uvedených. Případné změny zde budou uvedeny.

1. změna JŘ - změna zastavování v zastávce Dvořisko (znovu zastavování).

Vysvětlivky k vlakovému jízdnímu řádu.

Kalendář pro jízdní řád 2011/2012.

Nostalgické a výletní vlaky pro grafikon 2011/2012.

Jízdní řád nákladních vlaků 2011/2012

platí od 11.12.2011 do 8.12.2012

Sice se těmito vlaky nesvezete, jsou zde ale uvedeny hlavně pro fotografy či zájemce. Při fotografování doporučuji si zjistit, že Mn vlak dojel alespoň do předešlé stanice. Vyhnete se tak zklamání, že vlak jel dřív. Častěji se ale stává, že pokud není potřeba obsluhy stanic Cerekvice nad Loučnou nebo Litomyšl, vlak svou jízdu končí ve Vysokém Mýtě a podle JŘ se vrací do Chocně.

Pravidelný manipulační vlak


Omezení: nejede v sobotu, neděli, státem uznávané svátky a 27. - 30.XII.

Lok. ř. 742

TAMMn 83140ZPĚTMn 83143 §
z Chocně 9:42z Litomyšle12:16
ve Vysokém Mýtě9:55v Cerekvici n.L.12:42
z Vysokého Mýta10:25z Cerekvice n.L.13:01
ve Vysokém Mýtě městě10:29ve Vysokém Mýtě městě13:13
z Vysokého Mýta města10:32z Vysokého Mýta města13:16
v Cerekvici n.L.10:45ve Vysokém Mýtě13:20
z Cerekvice n.L.11:15z Vysokého Mýta14:03
v Litomyšli11:37v Chocni14:17

Mn 83140 jako Mn 83141 - Pardubice hl.n. (odjezd 4:28) - Choceň (příjezd 5:06), jede v pondělí a 10.IV., 7. VII., nejede 26.XII., 9.IV.
Mn 83143 jako Mn 83142 - Choceň (odjezd 18:05) - Pardubice hl.n. (příjezd 18:49), jede pp
§ - jede-li rušící vlak Os 15017, nesmí jet vlak Mn 83143
§ - jede-li rušící vlak Os 15018, nesmí jet vlak Mn 83143
Manipuluje: Choceň, Vysoké Mýto, Cerekvice nad Loučnou


Vlečkový vlak Oseva jedoucí podle potřeby


- obsluha vlečky pravidelným Mn vlakem (nejčastěji)

Omezení: jede pouze podle potřeby

Lok. ř. 742

TAMVleč 83193 ppZPĚTVleč 83192 pp
Vysoké Mýto10:13vlečka Oseva10:56
vlečka v km 6.76010:16vlečka v km 6.76010:59
vlečka Oseva10:19Vysoké Mýto11:04

Vleč 83193 - vlečka v km 6.760 - Vlečka Oseva sune
Vleč 83192 - vlečka v km 6.760 - Vysoké Mýto sune


Vlečkový vlak Oseva jedoucí podle potřeby


- obsluha vlečky vypraveným vlakem z Chocně

Omezení: jede pouze podle potřeby

Lok. ř. 742

TAMMn 83146 § ppZPĚTMn 83147 pp
Choceň7:30Vysoké Mýto8:15
vlečka v km 6.7607:41Vlečka Oseva8:18
Vlečka Oseva7:44vlečka v km 6.7608:21
Vysoké Mýto7:47Choceň8:34


Manipulační vlaky jedoucí podle potřeby (pp)


Omezení: jede pouze podle potřeby

Lok. ř. 730

TAMMn 83940 ppZPĚTMn 83941 pp
z Chocně 0:10z Litomyšle2:20
ve Vysokém Mýtě0:24v Cerekvici n.L.2:43
z Vysokého Mýta0:30z Cerekvice n.L.2:55
ve Vysokém Mýtě městě0:34ve Vysokém Mýtě městě3:07
z Vysokého Mýta města0:34z Vysokého Mýta města3:07
v Cerekvici n.L.0:48ve Vysokém Mýtě3:10
z Cerekvice n.L.1:11z Vysokého Mýta3:20
v Litomyšli1:33v Chocni3:35


Omezení: jede pouze podle potřeby

Lok. ř. 730

TAMMn 83942 ppZPĚTMn 83943 pp
z Chocně 19:41z Litomyšle22:20
ve Vysokém Mýtě19:55v Cerekvici n.L.22:43
z Vysokého Mýta20:23z Cerekvice n.L.23:11
ve Vysokém Mýtě městě20:27ve Vysokém Mýtě městě23:23
z Vysokého Mýta města20:27z Vysokého Mýta města23:23
v Cerekvici n.L.20:41ve Vysokém Mýtě23:26
z Cerekvice n.L.20:51z Vysokého Mýta23:30
v Litomyšli21:13v Chocni23:45


Průběžné uhelné nákladní vlaky

Tyto nákladní vlaky vozí úhlí do Karosy ve Vysokém Mýtě. Datumy jízd budou na stránkách snad s patřičným předstihem zveřejněny. Ročně se jedná cca o šest vlaků přijíždějících v letních měsících (srpen - září).


Omezení: jede pouze podle potřeby

Lok. ř. 2x741, 2x742

TAMRn 59720 ppZPĚTVn 59721 pp
z Chocně 21:05z Vysokého Mýta22:55
ve Vysokém Mýtě21:18v Chocni23:08

Rn 59720 - Velký Osek - Choceň (příjezd 14:33), zavěšený postrk ř. 741, 742


Omezení: jede pouze podle potřeby

Lok. ř. 2x741, 2x742

TAMPn 69722 ppZPĚTVn 59723 pp
z Chocně 23:54z Vysokého Mýta3:50
ve Vysokém Mýtě0:08v Chocni4:03

Vn 59723 - Choceň (odjezd 5:06) - Velký Osek, zavěšený postrk ř. 741, 742






Jízdní řád osobních vlaků 2010/2011

Regionální jízdní řád ČD

platí od 12.12.2010 do 10.12.2011
1.změna 6.března 2011 zanesena
2.změna 12.června 2011 beze změn

(formát jpg)

regionální jízdní řád 2010/2011  

Knižní jízdní řád ČD

platí od 12.12.2010 do 10.12.2011
1.změna 6.března 2011 zanesena
2.změna 12.června 2011 beze změn

(formát pdf)

knižní jízdní řád 2010/2011

Oba jízdní řády jsou totožné, jedná se pouze o jinou tiskovou podobu. Uváděné datumy změn jízdního řádu jsou pouze informativní, protože se změny nemusejí týkat této tratě, ale jiných v jízdním řádu uvedených. Případné změny zde budou uvedeny.

1. změna JŘ - vlak č. 15069 bude nově zajíždět až do stanice Brandýs nad Orlicí a pro vlak č. 15068 to bude nově výchozí stanice, k drobným minutovým posunům dochází u vlaků 15015 a 15068. Změna ke stažení zde a kompletní řád zde

2. změna JŘ - pro trať 018 beze změn.

Vysvětlivky k vlakovému jízdnímu řádu.

Jízdní řád nákladních vlaků 2010/2011

platí od 12.12.2010 do 10.12.2011

Sice se těmito vlaky nesvezete, jsou zde ale uvedeny hlavně pro fotografy či zájemce. Při fotografování doporučuji si zjistit, že Mn vlak dojel alespoň do předešlé stanice. Vyhnete se tak zklamání, že vlak jel dřív. Častěji se ale stává, že pokud není potřeba obsluhy stanic Cerekvice nad Loučnou nebo Litomyšl, vlak svou jízdu končí ve Vysokém Mýtě a podle JŘ se vrací do Chocně. V sobotu, při menší frekvenci osobních vlaků, tomu bývá i dříve. Na jízdní řád manipuláku se tak nelze plně spolehnout.

Pravidelný manipulační vlak


Omezení: nejede v neděli, státem uznávané svátky a 27. - 31.XII., 4.VII., 29.X.

Lok. ř. 742

TAMMn 83140ZPĚTMn 83143
z Chocně 9:35z Litomyšle13:55
ve Vysokém Mýtě9:49v Cerekvici n.L.14:21
z Vysokého Mýta11:35z Cerekvice n.L.15:10
ve Vysokém Mýtě městě11:40ve Vysokém Mýtě městě15:23
z Vysokého Mýta města11:43z Vysokého Mýta města15:23
v Cerekvici n.L.11:59ve Vysokém Mýtě15:27
z Cerekvice n.L.12:45z Vysokého Mýta16:28
v Litomyšli13:07v Chocni16:43

Mn 83140 jako Mn 83141 - Pardubice hl.n. (odjezd 4:07) - Choceň (příjezd 5:29)
Mn 83143 jako Mn 83142 - Choceň (odjezd 18:42) - Pardubice hl.n. (příjezd 19:56)
pozn. na trase Pardubice hl.n. - Choceň a zpět manipulují vlaky ve stanici Kostěnice


Vlečkový vlak Oseva jedoucí podle potřeby


- obsluha vlečky pravidelným Mn vlakem (nejčastěji)

Omezení: jede pouze podle potřeby

Lok. ř. 742

TAMVleč 83193 ppZPĚTVleč 83192 § pp
Vysoké Mýto10:05vlečka Oseva10:53
vlečka v km 6.76010:07vlečka v km 6.76010:56
vlečka Oseva10:10Vysoké Mýto10:59

Vleč 83193 - vlečka v km 6.760 - Vlečka Oseva sune
Vleč 83192 - vlečka v km 6.760 - Vysoké Mýto sune
§ - jede-li rušící vlak Sp 1917, čeká vlak Mn 83192 na vlečce v km 6.760

Vlečkový vlak Oseva jedoucí podle potřeby


- obsluha vlečky vypraveným vlakem z Chocně

Omezení: jede pouze podle potřeby

Lok. ř. 742

TAMVleč 83190 ppZPĚTVleč 83191 pp
Choceň8:22Vlečka Oseva9:17
vlečka v km 6.7608:32vlečka v km 6.7609:20
Vlečka Oseva8:35Choceň9:33


Manipulační vlaky jedoucí podle potřeby (pp)


Omezení: jede pouze podle potřeby

Lok. ř. 730

TAMMn 83940 ppZPĚTMn 83941 pp
z Chocně 0:10z Litomyšle2:20
ve Vysokém Mýtě0:24v Cerekvici n.L.2:42
z Vysokého Mýta0:30z Cerekvice n.L.2:54
ve Vysokém Mýtě městě0:34ve Vysokém Mýtě městě3:06
z Vysokého Mýta města0:34z Vysokého Mýta města3:06
v Cerekvici n.L.0:48ve Vysokém Mýtě3:09
z Cerekvice n.L.1:11z Vysokého Mýta3:19
v Litomyšli1:33v Chocni3:34


Omezení: jede pouze podle potřeby

Lok. ř. 730

TAMMn 83942 ppZPĚTMn 83943 pp
z Chocně 18:22z Litomyšle20:40
ve Vysokém Mýtě18:36v Cerekvici n.L.21:02
z Vysokého Mýta19:27z Cerekvice n.L.21:08
ve Vysokém Mýtě městě19:31ve Vysokém Mýtě městě21:20
z Vysokého Mýta města19:31z Vysokého Mýta města21:20
v Cerekvici n.L.19:45ve Vysokém Mýtě21:23
z Cerekvice n.L.19:55z Vysokého Mýta21:45
v Litomyšli20:17v Chocni22:00


Průběžné uhelné nákladní vlaky

Tyto nákladní vlaky vozí úhlí do Karosy ve Vysokém Mýtě. Datumy jízd budou na stránkách snad s patřičným předstihem zveřejněny. Ročně se jedná cca o šest vlaků přijíždějících v letních měsících (srpen - září).


Omezení: jede pouze podle potřeby

Lok. ř. 2x741, 2x742

TAMRn 59720 ppZPĚTVn 59715 pp
z Chocně 20:56z Vysokého Mýta22:41
ve Vysokém Mýtě21:10v Chocni22:53

Rn 59720 - Velký Osek - Choceň (příjezd 14:35), zavěšený postrk ř. 741, 742


Omezení: jede pouze podle potřeby

Lok. ř. 2x741, 2x742

TAMPn 69722 ppZPĚTVn 59723 pp
z Chocně 23:46z Vysokého Mýta4:00
ve Vysokém Mýtě23:59v Chocni4:12

Vn 59723 - Choceň (odjezd 5:27) - Velký Osek, zavěšený postrk ř. 741, 742






Jízdní řád osobních vlaků 2009/2010

Regionální jízdní řád ČD

platí od 13.12.2009 do 11.12.2010
1.změna 7.března 2010 beze změn
2.změna 13.června 2010 beze změn

(formát jpg)

regionální jízdní řád 2009/2010  

Knižní jízdní řád ČD

platí od 13.12.2009 do 11.12.2010
1.změna 7.března 2010 beze změn
2.změna 13.června 2010 beze změn

(formát pdf)

knižní jízdní řád 2009/2010

Oba jízdní řády jsou totožné, jedná se pouze o jinou tiskovou podobu. Uváděné datumy změn jízdního řádu jsou pouze informativní, protože se změny nemusejí týkat této tratě, ale jiných v jízdním řádu uvedených. Případné změny zde budou uvedeny.

Vysvětlivky k vlakovému jízdnímu řádu.

Jízdní řád nákladních vlaků 2009/2010

platí od 13.12.2009 do 11.12.2010

Sice se těmito vlaky nesvezete, jsou zde ale uvedeny hlavně pro fotografy či zájemce. Při fotografování doporučuji si zjistit, že Mn vlak dojel alespoň do předešlé stanice. Vyhnete se tak zklamání, že vlak jel dřív. Častěji se ale stává, že pokud není potřeba obsluhy stanic Cerekvice nad Loučnou nebo Litomyšl, vlak svou jízdu končí ve Vysokém Mýtě a podle JŘ se vrací do Chocně. V sobotu, při menší frekvenci osobních vlaků, tomu bývá i dříve. Na jízdní řád manipuláku se tak nelze plně spolehnout.

Pravidelný manipulační vlak


Omezení: nejede v neděli, státem uznávané svátky a 22.XII.-2.I., 3.IV.

Lok. ř. 730

TAMMn 83140ZPĚTMn 83143 §
z Chocně 9:34z Litomyšle14:30
ve Vysokém Mýtě9:48v Cerekvici n.L.14:56
z Vysokého Mýta11:35z Cerekvice n.L.15:19
ve Vysokém Mýtě městě11:40ve Vysokém Mýtě městě15:32
z Vysokého Mýta města11:43z Vysokého Mýta města15:32
v Cerekvici n.L.11:59ve Vysokém Mýtě15:36
z Cerekvice n.L.12:42z Vysokého Mýta15:56
v Litomyšli13:04v Chocni16:11

Mn 83140 jako Mn 83141 - Pardubice hl.n. (odjezd 4:07) - Choceň (příjezd 5:28)
Mn 83143 jako Mn 83142 - Choceň (odjezd 18:41) - Pardubice hl.n. (příjezd 19:46)
§ - jede-li rušící vlak Sp 1918, čeká vlak Mn 83143 v Litomyšli
pozn. na trase Pardubice hl.n. - Choceň a zpět manipulují vlaky ve stanici Kostěnice


Vlečkový vlak Oseva jedoucí podle potřeby


- obsluha vlečky pravidelným Mn vlakem (nejčastěji)

Omezení: jede pouze podle potřeby

Lok. ř. 730

TAMVleč 83193 ppZPĚTVleč 83192 § pp
Vysoké Mýto10:05vlečka Oseva10:55
vlečka v km 6.76010:07vlečka v km 6.76010:58
vlečka Oseva10:10Vysoké Mýto11:00

Vleč 83193 - vlečka v km 6.760 - Vlečka Oseva sune
Vleč 83192 - vlečka v km 6.760 - Vysoké Mýto sune
§ - jede-li rušící vlak Sp 1917, čeká vlak Mn 83192 na vlečce v km 6.760

Vlečkový vlak Oseva jedoucí podle potřeby


- obsluha vlečky vypraveným vlakem z Chocně

Omezení: jede pouze podle potřeby

Lok. ř. 730

TAMVleč 83190 ppZPĚTVleč 83191 pp
Choceň8:20Vlečka Oseva9:18
vlečka v km 6.7608:31vlečka v km 6.7609:21
Vlečka Oseva8:34Choceň9:33


Manipulační vlaky jedoucí podle potřeby (pp)


Omezení: jede pouze podle potřeby

Lok. ř. 730

TAMMn 83940 ppZPĚTMn 83941 pp
z Chocně 0:33z Litomyšle2:20
ve Vysokém Mýtě0:47v Cerekvici n.L.2:43
z Vysokého Mýta1:06z Cerekvice n.L.2:55
ve Vysokém Mýtě městě1:10ve Vysokém Mýtě městě3:07
z Vysokého Mýta města1:10z Vysokého Mýta města3:07
v Cerekvici n.L.1:24ve Vysokém Mýtě3:10
z Cerekvice n.L.1:34z Vysokého Mýta3:20
v Litomyšli1:57v Chocni3:34


Omezení: jede pouze podle potřeby

Lok. ř. 730

TAMMn 83942 ppZPĚTMn 83943 pp
z Chocně 18:20z Litomyšle20:40
ve Vysokém Mýtě18:34v Cerekvici n.L.21:03
z Vysokého Mýta19:20z Cerekvice n.L.21:09
ve Vysokém Mýtě městě19:24ve Vysokém Mýtě městě21:21
z Vysokého Mýta města19:24z Vysokého Mýta města21:21
v Cerekvici n.L.19:38ve Vysokém Mýtě21:24
z Cerekvice n.L.19:50z Vysokého Mýta21:54
v Litomyšli20:13v Chocni22:08


Lokomotivní vlaky jedoucí podle potřeby (pp)


Omezení: jede pouze podle potřeby

TAMLv 76898 ppZPĚTLv 76899 pp
z Chocně 21:10z Litomyšle22:10
ve Vysokém Mýtě21:20v Cerekvici n.L.22:28
z Vysokého Mýta21:27z Cerekvice n.L.22:50
ve Vysokém Mýtě městě21:30ve Vysokém Mýtě městě23:01
z Vysokého Mýta města21:33z Vysokého Mýta města23:01
v Cerekvici n.L.21:42ve Vysokém Mýtě23:04
z Cerekvice n.L.21:45z Vysokého Mýta23:07
v Litomyšli22:01v Chocni23:18


Průběžné nákladní vlaky společnosti OKD, Doprava, akciová spol.

Tyto nákladní vlaky vozí úhlí do Karosy ve Vysokém Mýtě. Datumy jízd budou na stránkách snad s patřičným předstihem zveřejněny. Ročně se jedná cca o šest vlaků přijíždějících v letních měsících (srpen - září).


Omezení: jede pouze podle potřeby

Lok. ř. 2x741, 2x742

TAMRn 59720 ppZPĚTVn 59715 pp
z Chocně 20:53z Vysokého Mýta22:35
ve Vysokém Mýtě21:06v Chocni22:47

Rn 59720 - Velký Osek - Choceň (příjezd 13:49), zavěšený postrk ř. 741, 742


Omezení: jede pouze podle potřeby

Lok. ř. 2x741, 2x742

TAMPn 69722 ppZPĚTVn 59723 pp
z Chocně 23:45z Vysokého Mýta3:40
ve Vysokém Mýtě23:58v Chocni3:52

Vn 59723 - Choceň (odjezd 8:20) - Velký Osek, zavěšený postrk ř. 741, 742






Jízdní řád osobních vlaků 2008/2009

Regionální jízdní řád ČD

platí od 14.12.2008 do 12.12.2009
1.změna 8.března 2009 beze změn
2.změna 14.června 2009 beze změn

(formát jpg)

regionální jízdní řád 2008/2009  

Knižní jízdní řád ČD

platí od 14.12.2008 do 12.12.2009
1.změna 8.března 2009 beze změn
2.změna 14.června 2009 beze změn

(formát pdf)

knižní jízdní řád 2008/2009

Oba jízdní řády jsou totožné, jedná se pouze o jinou tiskovou podobu. Uváděné datumy změn jízdního řádu jsou pouze informativní, protože se změny nemusejí týkat této tratě, ale jiných v jízdním řádu uvedených. Případné změny zde budou uvedeny.

Vysvětlivky k vlakovému jízdnímu řádu.

Jízdní řád nákladních vlaků 2008/2009

platí od 14.12.2008 do 12.12.2009

Sice se těmito vlaky nesvezete, jsou zde ale uvedeny hlavně pro fotografy či zájemce. Při fotografování doporučuji si zjistit, že Mn vlak dojel alespoň do předešlé stanice. Vyhnete se tak zklamání, že vlak jel dřív. Častěji se ale stává, že pokud není potřeba obsluhy stanic Cerekvice nad Loučnou nebo Litomyšl, vlak svou jízdu končí ve Vysokém Mýtě a podle JŘ se vrací do Chocně. V sobotu, při menší frekvenci osobních vlaků, tomu bývá i dříve. Na jízdní řád manipuláku se tak nelze plně spolehnout.

Pravidelný manipulační vlak


Omezení: nejede v neděli, státem uznávané svátky a 22.XII.-5.I., 11.-14.IV., 2.-4.V., 9.-11.V., 4.-7.VII., 26.-29.IX

Lok. ř. 730

TAMMn 83140ZPĚTMn 83141
z Chocně 9:30z Litomyšle14:27
ve Vysokém Mýtě9:44v Cerekvici n.L.14:53
z Vysokého Mýta11:40z Cerekvice n.L.15:21
ve Vysokém Mýtě městě11:45ve Vysokém Mýtě městě15:34
z Vysokého Mýta města11:48z Vysokého Mýta města15:34
v Cerekvici n.L.12:04ve Vysokém Mýtě15:38
z Cerekvice n.L.12:32z Vysokého Mýta16:54
v Litomyšli12:58v Chocni17:10

Mn 83140 - Česká Třebová vjezd. sk. - Choceň (příjezd 4:42)
Mn 83141 - Choceň (odjezd 19:05) - Česká Třebová vjezd. sk.


Vlečkový vlak Oseva jedoucí podle potřeby


- obsluha vlečky pravidelným Mn vlakem (nejčastěji)

Omezení: jede pouze podle potřeby

Lok. ř. 730

TAMVleč 83193 ppZPĚTVleč 83192 pp
Vysoké Mýto10:05Vlečka Oseva10:55
vlečka v km 6.76010:07vlečka v km 6.76010:59
vlečka v km 6.76010:10vlečka v km 6.76011:02
Vlečka Oseva10:14Vysoké Mýto11:04

Vleč 83193 pp - vlečka v km 6.760 - Vlečka Oseva sune
Vleč 83192 pp - vlečka v km 6.760 - Vysoké Mýto sune


Vlečkový vlak Oseva jedoucí podle potřeby


- obsluha vlečky vypraveným vlakem z Chocně

Omezení: jede pouze podle potřeby

Lok. ř. 730

TAMVleč 83190 ppZPĚTVleč 83191 pp
Choceň7:40Vlečka Oseva8:47
vlečka v km 6.7607:51vlečka v km 6.7608:51
vlečka v km 6.7607:54vlečka v km 6.7608:54
Vlečka Oseva7:58Choceň9:06


Manipulační vlaky jedoucí podle potřeby (pp)


Omezení: jede pouze podle potřeby

Lok. ř. 730

TAMMn 83942 ppZPĚTMn 83943 pp
z Chocně 0:33z Litomyšle2:20
ve Vysokém Mýtě0:47v Cerekvici n.L.2:43
z Vysokého Mýta1:06z Cerekvice n.L.2:55
ve Vysokém Mýtě městě1:10ve Vysokém Mýtě městě3:07
z Vysokého Mýta města1:10z Vysokého Mýta města3:07
v Cerekvici n.L.1:24ve Vysokém Mýtě3:10
z Cerekvice n.L.1:34z Vysokého Mýta3:20
v Litomyšli1:59v Chocni3:34


Omezení: jede pouze podle potřeby

Lok. ř. 730

TAMMn 83944 ppZPĚTMn 83945 pp
z Chocně 18:45z Litomyšle22:52
ve Vysokém Mýtě18:59v Cerekvici n.L.23:15
z Vysokého Mýta19:14z Cerekvice n.L.23:23
ve Vysokém Mýtě městě19:18ve Vysokém Mýtě městě23:35
z Vysokého Mýta města19:18z Vysokého Mýta města23:35
v Cerekvici n.L.19:32ve Vysokém Mýtě23:38
z Cerekvice n.L.19:42z Vysokého Mýta23:44
v Litomyšli20:07v Chocni23:58


Lokomotivní vlaky jedoucí podle potřeby (pp)


Omezení: jede pouze podle potřeby

TAMLv 76898 ppZPĚTLv 76899 pp
z Chocně 21:10z Litomyšle22:06
ve Vysokém Mýtě21:20v Cerekvici n.L.22:23
z Vysokého Mýta21:22z Cerekvice n.L.23:00
ve Vysokém Mýtě městě21:25ve Vysokém Mýtě městě23:09
z Vysokého Mýta města21:27z Vysokého Mýta města23:09
v Cerekvici n.L.21:35ve Vysokém Mýtě23:11
z Cerekvice n.L.21:37z Vysokého Mýta23:22
v Litomyšli21:54v Chocni23:33


Průběžné nákladní vlaky společnosti Viamont

Tyto nákladní vlaky vozí úhlí do Karosy ve Vysokém Mýtě. Datumy jízd budou na stránkách snad s patřičným předstihem zveřejněny. Ročně se jedná cca o čtyři vlaky přijíždějící v letních měsících.


Omezení: jede pouze podle potřeby

Lok. ř. 2x741, 2x742

TAMRn 59720 ppZPĚTVn 59715 pp
z Chocně 23:06z Vysokého Mýta1:10
ve Vysokém Mýtě23:19v Chocni1:22

Rn 59720 pp - Velký Osek - Choceň (příjezd 15:23), zavěšený postrk ř. 741, 742


Omezení: jede pouze podle potřeby

Lok. ř. 2x741, 2x742

TAMPn 69722 ppZPĚTVn 59723 pp
z Chocně 2:10z Vysokého Mýta3:40
ve Vysokém Mýtě2:23v Chocni3:52

Vn 59723 pp - Choceň (odjezd 9:53) - Velký Osek, zavěšený postrk ř. 741, 742






Jízdní řád osobních vlaků 2007/2008

Regionální jízdní řád ČD

platí od 9.12.2007 do 13.12.2008
1.změna 3.března 2008 beze změn
2.změna 15.června 2008 zanesena

(formát jpg)

regionální jízdní řád 2007/2008  

Knižní jízdní řád ČD

platí od 9.12.2007 do 13.12.2008
1.změna 3.března 2008 beze změn
2.změna 15.června 2008 zanesena

(formát pdf)

knižní jízdní řád 2007/2008

1. změna jízdního řádu ČD se trati 018 netýkala.

2. změna jízdního řádu ČD - z důvodu nasazení nové motorové jednotky Regionova určené především pro obsluhu úseku Choceň - Vysoké Mýto a zpět, byly některé spoje do Litomyšle rozděleny na dva vlaky s přestupem na zastávce Vysoké Mýto město. Změn tak dostal jízdní řád vícero.

Oba jízdní řády jsou totožné, jedná se pouze o jinou tiskovou podobu. Uváděné datumy změn jízdního řádu jsou pouze informativní, protože se změny nemusejí týkat této tratě, ale jiných v jízdním řádu uvedených. Případné změny zde budou uvedeny.

Vysvětlivky k vlakovým jízdním řádům.

Jízdní řád nákladních vlaků 2007/2008

platí od 15.6.2007 do 13.12.2008

Sice se těmito vlaky nesvezete, jsou zde ale uvedeny hlavně pro fotografy či zájemce. Při fotografování doporučuji si zjistit, že Mn vlak dojel alespoň do předešlé stanice. Vyhnete se tak zklamání, že vlak jel dřív. Častěji se ale stává, že pokud není potřeba obsluhy stanic Cerekvice nad Loučnou nebo Litomyšl, vlak svou jízdu končí ve Vysokém Mýtě a podle JŘ se vrací do Chocně. V sobotu, při menší frekvenci osobních vlaků, tomu bývá i dříve. Na jízdní řád manipuláku se tak nelze plně spolehnout.

Pravidelný manipulační vlak


Omezení: nejede v neděli, státem uznávané svátky a 31.XII.

Lok. ř. 730, 742

TAMMn 83140ZPĚTMn 83141
z Chocně 9:24z Litomyšle12:43
ve Vysokém Mýtě9:38v Cerekvici n.L.13:09
z Vysokého Mýta11:20z Cerekvice n.L.13:19
ve Vysokém Mýtě městě11:25ve Vysokém Mýtě městě13:33
z Vysokého Mýta města11:25z Vysokého Mýta města13:33
v Cerekvici n.L.11:41ve Vysokém Mýtě13:36
z Cerekvice n.L.12:00z Vysokého Mýta15:01
v Litomyšli12:28v Chocni15:15

Mn 83140 - Česká Třebová vjezd. sk. - Choceň (příjezd 4:23)
Mn 83141 - Choceň (odjezd 18:55) - Česká Třebová vjezd. sk.


Vlečkový vlak Oseva jedoucí podle potřeby


- obsluha vlečky pravidelným Mn vlakem (nejčastěji)

Omezení: jede pouze podle potřeby

Lok. ř. 730, 742

TAMVleč 83193 ppZPĚTVleč 83192 pp
Vysoké Mýto9:59Vlečka Oseva10:31
vlečka v km 6.76010:02vlečka v km 6.76010:35
vlečka v km 6.76010:05vlečka v km 6.76010:38
Vlečka Oseva10:09Vysoké Mýto10:41

vlečka v km 6.760 - Vysoké Mýto sune


Vlečkový vlak Oseva jedoucí podle potřeby


- obsluha vlečky vypraveným vlakem z Chocně

Omezení: jede pouze podle potřeby

Lok. ř. 730, 742

TAMVleč 83190 ppZPĚTVleč 83191 pp
Choceň10:43Vlečka Oseva12:15
vlečka v km 6.76010:55vlečka v km 6.76012:19
vlečka v km 6.76010:58vlečka v km 6.76012:22
Vlečka Oseva11:02Choceň12:37


Manipulační vlaky jedoucí podle potřeby (pp)


Omezení: jede pouze podle potřeby

Lok. ř. 730, 742

TAMMn 83942 ppZPĚTMn 83943 pp
z Chocně 0:30z Litomyšle2:20
ve Vysokém Mýtě0:44v Cerekvici n.L.2:42
z Vysokého Mýta1:06z Cerekvice n.L.2:54
ve Vysokém Mýtě městě1:10ve Vysokém Mýtě městě3:06
z Vysokého Mýta města1:10z Vysokého Mýta města3:06
v Cerekvici n.L.1:26ve Vysokém Mýtě3:09
z Cerekvice n.L.1:36z Vysokého Mýta3:40
v Litomyšli2:03v Chocni3:53


Omezení: jede pouze podle potřeby

Lok. ř. 730, 742

TAMMn 83944 ppZPĚTMn 83945 pp
z Chocně 20:20z Litomyšle23:12
ve Vysokém Mýtě20:34v Cerekvici n.L.23:34
z Vysokého Mýta21:03z Cerekvice n.L.23:37
ve Vysokém Mýtě městě21:07ve Vysokém Mýtě městě23:49
z Vysokého Mýta města21:07z Vysokého Mýta města23:49
v Cerekvici n.L.21:23ve Vysokém Mýtě23:52
z Cerekvice n.L.21:26z Vysokého Mýta23:55
v Litomyšli21:53v Chocni0:08


Lokomotivní vlaky jedoucí podle potřeby (pp)


Omezení: jede pouze podle potřeby

TAMLv 76898 ppZPĚTLv 76899 pp
z Chocně 2:25z Litomyšle3:30
ve Vysokém Mýtě2:35v Cerekvici n.L.3:47
z Vysokého Mýta2:37z Cerekvice n.L.3:49
ve Vysokém Mýtě městě2:40ve Vysokém Mýtě městě3:58
z Vysokého Mýta města2:41z Vysokého Mýta města3:58
v Cerekvici n.L.2:49ve Vysokém Mýtě4:01
z Cerekvice n.L.2:51z Vysokého Mýta4:12
v Litomyšli3:08v Chocni4:23


Průběžné nákladní vlaky společnosti Viamont

Tyto nákladní vlaky vozí úhlí do Karosy ve Vysokém Mýtě. Datumy jízd budou na stránkách snad s patřičným předstihem zveřejněny. Ročně se jedná cca o čtyři vlaky přijíždějící v letních měsících.


Omezení: jede pouze podle potřeby

Lok. ř. 2x741, 2x742

TAMRn 59720 ppZPĚTLv 79705 pp
z Chocně 23:31z Vysokého Mýta0:46
ve Vysokém Mýtě23:44v Chocni0:57

Pn 69722 pp - Velký Osek-Choceň (příjezd 15:48)


Omezení: jede pouze podle potřeby

Lok. ř. 2x741, 2x742

TAMPn 69722 ppZPĚTVn 59723 pp
z Chocně 1:32z Vysokého Mýta5:05
ve Vysokém Mýtě1:45v Chocni5:17

Vn 59723 pp - Choceň (odjezd 9:42) - Velký Osek





Jízdní řád osobních vlaků 2006/2007

Regionální jízdní řád ČD

platí od 10.12.2006 do 8.12.2007
1.změna 4.března 2007 zanesena
2.změna 10.června 2007 zanesena

(formát jpg)

regionální jízdní řád 2006/2007  

Knižní jízdní řád ČD

platí od 10.12.2006 do 8.12.2007
1.změna 4.března 2007 zanesena
2.změna 10.června 2007 zanesena

(formát pdf)

knižní jízdní řád 2006/2007

1. změna jízdního řádu ČD se trati 018 netýkala.
2. změna jízdního řádu ČD - Os vlak č. 15030 zajíždí nově na zastávku Vysoké Mýto město

Oba jízdní řády jsou totožné, jedná se pouze o jinou tiskovou podobu. Uváděné datumy změn jízdního řádu jsou pouze informativní, protože se změny nemusejí týkat této tratě, ale jiných v jízdním řádu uvedených. Případné změny zde budou uvedeny.

Vysvětlivky k vlakovým jízdním řádům.

Jízdní řád nákladních vlaků 2006/2007

platí od 10.12.2006 do 8.12.2007

Sice se těmito vlaky nesvezete, jsou zde ale uvedeny hlavně pro fotografy či zájemce. Při fotografování doporučuji si zjistit, že Mn vlak dojel alespoň do předešlé stanice. Vyhnete se tak zklamání, že vlak jel dřív. Na jízdní řád manipuláku se nelze úplně spolehnout.

Pravidelný manipulační vlak


Omezení: nejede v neděli, státem uznávané svátky a 30.XII.

Lok. ř. 714, 742

TAMMn 83140ZPĚTMn 83141
z Chocně 8:16z Litomyšle12:43
ve Vysokém Mýtě8:30v Cerekvici n.L.13:07
z Vysokého Mýta10:24z Cerekvice n.L.13:17
v Cerekvici n.L.10:42ve Vysokém Mýtě13:33
z Cerekvice n.L.11:06z Vysokého Mýta16:21
v Litomyšli11:29v Chocni16:35

Mn 83140 - jede-li rušící vlak 15009 (příj. 8:23 - jede v 6,ne+sv.), čeká vlak Mn 83140 na jeho příjezd v Chocni
Mn 83141 - Choceň (odjezd 17:58) - Česká Třebová vjezd. sk.


Manipulační vlaky jedoucí podle potřeby (pp)


Omezení: jede pouze podle potřeby

Lok. ř. 714

TAMMn 83942 ppZPĚTMn 83943 pp
z Chocně 0:30z Litomyšle2:20
ve Vysokém Mýtě0:44v Cerekvici n.L.2:41
z Vysokého Mýta1:06z Cerekvice n.L.2:54
v Cerekvici n.L.1:26ve Vysokém Mýtě3:10
z Cerekvice n.L.1:36z Vysokého Mýta3:40
v Litomyšli2:03v Chocni3:53

Omezení: jede pouze podle potřeby

Lok. ř. 714

TAMMn 83944 ppZPĚTMn 83945 pp
z Chocně 19:53z Litomyšle23:12
ve Vysokém Mýtě20:07v Cerekvici n.L.23:34
z Vysokého Mýta20:20z Cerekvice n.L.23:37
v Cerekvici n.L.20:40ve Vysokém Mýtě23:52
z Cerekvice n.L.20:43z Vysokého Mýta23:55
v Litomyšli21:10v Chocni0:09


Průběžné nákladní vlaky společnosti Viamont

Tyto nákladní vlaky vozí úhlí do Karosy ve Vysokém Mýtě. Datumy jízd budou na stránkách snad s patřičným předstihem zveřejněny. Ročně se jedná o čtyři vlaky přijíždějící v letních měsících.


Omezení: jede pouze podle potřeby

Lok. ř. 2x741, 2x742

TAMPn 69722 ppZPĚTLv 79705 pp
z Chocně 23:30z Vysokého Mýta0:46
ve Vysokém Mýtě23:43v Chocni0:57

Pn 69722 pp - Velký Osek-Choceň (příjezd 15:22)


TAMPn 69724 ppZPĚTVn 59723 pp
z Chocně 1:32z Vysokého Mýta4:53
ve Vysokém Mýtě1:45v Chocni5:05

Vn 59723 pp - Choceň (odjezd 10:10) - Velký Osek





Vysvětlivky:

Mn - Manipulační nákladní vlak - vlak určený k rozvozu zátěže do sousedních nebo mezilehlých stanic, ke svozu ze sousedních nebo mezilehlých stanic a k provedení dalších manipulací

Pn - Průběžný nákladní vlak - vlak určený pro přepravu zátěže mezi vlakotvornými stanicemi a vlak odesilatelský

Lv - Lokomotivní vlak - hnací vozidlo nebo skupina hnacích vozidel a případně k nim přivěšených přípojných vozů nebo řídících vozů

Vn - Vyrovnávkový nákladní vlak - vlak určený jen pro dopravu prázdných nákladních vozů do míst nakládky

pp - vlak jedoucí podle potřeby

rušící vlak - jízda vlaku vylučuje nebo narušuje pravidelnou jízdu jiného vlaku




Místní dráha Choceň - Vysoké Mýto - Litomyšl | ISSN 1803-6627 | Copyright © 2005 - 2015, www.chocen-litomysl.cz | kontakt